Deeper than Blood

ИндексБлогПриятелиРегистрирайте сеВход
Във форума НЕ правим фен преводи!!!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

The most tagged members
@Alice_Raven

@Autumn

@Sensuality

@midnight__sun

@Annihilation

@biliana_911

@Amelia

@perla333

@pav_st

Share | 

Зодиак [коментари]

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Silver
Творец
Творец

Брой мнения Брой мнения : 60
Points Points : 46055
Живее в : Somewhere...

ПисанеЗаглавие:Зодиак [коментари]   Съб Авг 13, 2011 2:29 pm

Тук можете да коментирате!
Върнете се в началото Go down
Amber
Модератор
Модератор

Брой мнения Брой мнения : 1073
Points Points : 52554
Живее в : Tokyo

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Съб Сеп 03, 2011 12:42 pm

Добре, не разбирам защо никой не е написал коментар?! Историята си я бива и още как! Имаше малко правописни грешки, но те са от бързане. Заслужава си четенето, определено. Това със силите и способностите ми напомни за една история, която моя приятелка беше почнала за мен и, която, дяволите да я вземат, не довърши! Та, мисълта ми е, че ме изкефи приликата. А, и още нещо - годините, по време на които се появяват спсобностите, ми напомни за едно детско филмче, което гледах преди мноооого, многооо време ( 5-6 години, ако трябва да съм точна Хд) - Уич. При тях май също беше така Хд За първи път виждам някой да пише история за зодиакалните знаци и астрологията, на които съм такава голяма фенка, че майка ми вече мисли, че съм се побъркала Хд
Т'ва с Ник и храната ме уби! Хд Много му се кефя на тоя човек. Страшен образ е просто! Същото важи и за Хоуп.
Двете се справяте чудесно с писането. Историята е увлекателна, лесно се чете, забавна е, но в същото време е и сериозна (не знам дали схванахте какво искам да ви кажа Хд)
Та, сега ми остава само да чакам (супер гадно, ама к'во да се прави Хд) да пуснете другата глава.

"
Събуждам се всяка сутрин и си казвам:
това е само един ден,
поредните двадесет и четири часа,
които трябв да преживея.
"
FacelessMachine
Творец
Творец

Брой мнения Брой мнения : 14
Points Points : 42938
Живее в : SunPukeRainbows

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Нед Сеп 04, 2011 2:48 pm

Здрасти, miss_vampire!
Аз и Силв преливаме от щастие, че историята ти е харесала, защото и на нас ни хареса докато я писахме :3

Тъй, правописните грешки смятаме да ги поправим, не знам точно кога, но ще бъде раздактирана все някога, за да по-голямо благозвучие XD
Идеята за историята се основава главно на баналните сили над стихиите, но искахме да добавим елементи, които да я отличат от останалите, затова стана така че добавихме нещо във което имахме поне колкото и малко да е някакво познание. Зодиите които се разпределят в четирите стихии беше първото нещо което ми хрумна докато четях една статия за зодията си xD Ясно е че много хора се интересуват от астрономията като цяло (може би не задълбочено, колкото сами да си пишат хороскопа, но поне толкова че да си знаят зодията и стихията към която принадлежат). Годината, която използваме е просто нашата година и затова може да се каже че сме малко егоистични или поне аз lol!
Но пък съм прекарала много време да чета за зодията си и рождената ми година, така че това беше като бонус. Колкото повече знаеш за това за което пишеш толков по-интересно ще стане и толкова повече можеш да развиваш историята (може би затова си имаме и карта По която следим в кой град отиват героите Rolling Eyes ).
A сега моето време да се изфукам - характера и зодиакалния профил на Ник са изградени по моя модел XD Т.е Ник е героя-мен в историята
Благодаря за коментара! Наистина. Много се зарадвах като го видях и ще се радвам още повече ако има още

Поздравчета,
Ники
Amber
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Пон Сеп 05, 2011 11:22 am

Е, няма лошо човек да се изфука Хд
Та, главата беше гига яка! Лука и Хоуп ме изкефиха. Нападни ме, няма, нападни ме, няма Хд Героите определено цепят марка. Хоуп ми стана любимка, а пък Ник... Е, той си ме кефи още от начало! Аз като видя дълга, че направо километрична глава и си казвам "охх, сега докато я прочета..." и като я попривърша казвам "не, неее, искам другааа!" Хд Дано Хоуп овладее силата си, че иначе хич няма да й е лесно. Каква голяма банда станаха, че и кучето с тях Хд Неочаквано добра комбинация Хд Ох, Лука кара любимата ми марка мотори! А как обичам хъскита! Споменах ли колко им се радвам? Всъщност аз се радвам на всякакви кучета, но хъскитата и голдън ретривърите ми са любими Хд Майчице мила Ник как заби! Просто заби.... А аз си мислех, че ще изпепели всичко. Не знам, но съм останала с впечетленето, че той може да спаси всички от всичко Хд Само така Хоуп, сритай им задниците! Хд Ник пък взе, че изпадна в безсъзнание... Къде, по дяволите, е Никалъс?! Къде го отведаха ония идиоти?! Какво всъщност му се случи?
Между другото така както сте го написали ми прилича малко на Роул Плей, защото ти пишеш един абзац, тя пише един.... А и така е най-лесно, а не сам човек да се мъчи, както правя аз Хд както казах, двете сте страхотна комбина! Само така!

"
това е само един ден,
които трябв да преживея.
"
Silver
Творец
Творец

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Пон Сеп 05, 2011 12:23 pm

Боже, чувствам се вдъхновена и адски, адски зарадвана. (както и Ники между другото, изпада в еуфория от всеки коментар XD)
Та, официално благодаря, че коментира.
Мога да ти кажа, че на мен също една от любимите ми части е когато Хоуп и Лука тръгнаха да се бият. Или по-скоро Лукас се опитваше да я обеди да се бият. Всъщност аз обожавам Лука, но Ники нищо не ми издава около него. Може би за това го обожавам?! XD Всъщност аз обожавам всичките герои.
Потръпвам от нетърпение да прочетете останало. :DD
А относно компанията, тя те първа ще се развие в целия си капацитет. Wink :DD

И отново, приятно четене!

Обичам ви!

P.S.: Коментирайте, ангелчета мои, коментирайте.
Amber
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Чет Сеп 08, 2011 10:07 am

О, да, да, да, да! Много яка глава! Или бяха две...? Няма значение, важното е, че ми харесва. Много. Тоя Хард, дето раздава юмруци наляво и надясно, да се окаже, че е от добрите! Че и този Майк. Ох, горкият Ник. Ох, горкичкият.... Много ме изкефи т'ва с дупката голяма колкото Охайо Хд Не знам как успявате, но се справяте повече от страхотно! Това дефакто си е точно като книга, само трябва да се издаде. Не, сериозно говоря Хд И главите са дълги... Идеално! Мдааа, компанията почва да се увеличава. ще стане ли с размерите на Охайо? Хд

"
това е само един ден,
които трябв да преживея.
"
FacelessMachine
Творец
Творец

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Съб Сеп 10, 2011 7:44 pm

Здрасти oтново, miss_vampire!
Винаги се радвам като проверя за коментари и заваря твой коментар XD

Тааа, лично аз не знам защо но намирам Шейн за... ами да кажем че не ми е най-любимия герой. Може би защото той се явява като конкуренция на Ник и понеже аз практически играя Ник и се получава така че приемам всичко прекалено на сериозно. Но да си кажем честно - ако Шейн да кажем си имаше гадже или беше женен даже щях да го харесвам (или примерно да харесваше някой друг). Та той може да и е баща!

Сега, по другите теми. Майкъл е тоооооооолкова шлядък... мисля че изглежда сякаш си коментирам сама върху главата XD Което е е... ъм странно.

Какво щях да казвам пак?.. А, даа! Компанията е... ами компанията, нали знаеш *хили се дебилно*
Очевидно нямам какво повече да казвам, след като картинките които пуснах (въпреки напълно на място, прекалено не... на място) са повече от това което написах.

Мелси, са коменталааа и очаквай още глави!

Поздравчета,
Ники
Amber
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Нед Сеп 11, 2011 11:28 am

Мммм, любимата ми история. Да, обожавам я! Лука е страшен образ - странен, но много ме кефи. А Майк как запелтечи... Кой би предположил Хд Хоуп става все по-луда и ме спуква от смях. Ник става все по-миличък и по-сладичък Хд Главата както винаги беше хипер яка! С Ник имаме нещо общо - и двамата обичаме да си похапваме Хд Хах, накрая си го представям с такава физиономия, сякаш го е огряло щастието Хд
Аз не знам какво повече да ви пиша като коментар. Стана ясно че историята е върховна, така че.... Абе Шейн на колко години е? Може и да сте загатнали нещо, ама аз съм страшна блейка и не помня Хд мислех си, че е стар (стар, стар, колко стар - може би на около 30-40, нали уж е капитан)

"
това е само един ден,
които трябв да преживея.
"
Silver
Творец
Творец

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Нед Сеп 11, 2011 4:35 pm

Oхо, коментар. :DDD *подскача, пищейки наоколо*
Така да се върнем към нормалното ми състояние.
Радвам се, че продължава да ти харесва. А Ник е просто очарователен с тази мания към храната... точно като създателката си. XD

А относно въпроса за Шейн. Нека да поправя моята партньорка. Няма как да й е баща. Може да й е по-голям брат, но... е не съм виждала баща на 8. Бившият капитан не е толкова стар, просто живота го е потхлъзнал така, че единственото му спасение е било военното училище. Шейн ХАрд е само на 24. Тадададам.

Прегрътки,

Силв.

P.S.: Не хапете всичко, деца! Пластмасата не е вкусна. XD
Amber
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Чет Сеп 15, 2011 12:54 pm

Така, така... Страшно се зарадвах, като видях, че има нова глава! Както казах и преди, аз на вас нямам какво да ви казвам повече - историята си е уникална и хипер яка, така че... Аууу, искам да видя какво ще стане във Вегас! Страшна банда са, няма спор - смях, изцепки... Кой като тях! Хд

"
това е само един ден,
които трябв да преживея.
"
thgiliwTwilight
Приятели
Приятели

Брой мнения Брой мнения : 59
Points Points : 42438
Живее в : sofia

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Съб Сеп 17, 2011 1:03 am

Започна интересно, ама ми се стори кратичка, Smile. Обаче мисля, че има още какво да се прочете , за да се изкаже пълно мнеиеи.
Retribution

Брой мнения Брой мнения : 113
Points Points : 59765
Живее в : L.A.

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Съб Сеп 17, 2011 10:48 am

Не е нужно постовете в такива неща да са космическо дълги за да са цялости и изпълнени със смисъл.

Аз лично много харесвам този фик и го следя. Браво. Да ни радвате с още глави.
gali68

Брой мнения Брой мнения : 3
Points Points : 41588
Живее в : Silistra

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Сря Окт 19, 2011 3:20 pm

Присъединявам се към горното мнение.
FacelessMachine
Творец
Творец

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Нед Дек 11, 2011 7:02 pm

Здрасти, Badass_Guardian, thgiliwTwilight, Retribution и gali68!
Много се зарадвах като видях, колко много читатели са се навъдили. Напълно бях збравила по едно време, че пускахме историята тук. След лятната ваканция някак си се спряхме за малко. Всъщност въобще не сме писали откакто лялото свърши и доста често мослите ми се насочват към историята, когато ми се пише нещо, но така й не остава време да подновим работа.

thgiliwTwilight - Да,съгласна съм че почна с пълна пара, но това не значи че е приключила само защото сме се спрели, за да ходим на училище. Тоест, далеч е от завършена. Имаме планове за включване на още герои и градове - хей, та те ще прекосяват цял САЩ. По-малко пт двадесет глави със сигурност няма да е ;D

Retribution - Благодаря за подкрепата ^^ Само една поправчица - това не е фик, защото фикове се пишат по вече написана история и измислени герои, а всичко тук а измислено напълно и изцяло от нас, както и идеята и всичко останало.

Та, мерсии за коментарите! Имаме още 1-2 глави на склад (т.е написани, но не са пуснати) така че по някое време може да очаквате следващата глава.

Поздравчета,
Ники
Amelia

Брой мнения Брой мнения : 1467
Points Points : 60657
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Нед Дек 11, 2011 7:14 pm

Супер. Ще има нови глави. Очакваме ги с нетърпение. Написаното до тук ми допада.

Едно допълнение.

Фен фиковете могат да бъдат по книги и оригинални. Просто всичко спада под едно име, докато си стои като измислена и неофициално публикувана история(тоест не е публикувана от издателство или прочие).

Надявам се скоро да види нова глава момичета. Спорна работа.

6astlivka:*

Брой мнения Брой мнения : 367
Points Points : 48226
Живее в : 6astlivkata

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Чет Дек 15, 2011 7:44 pm

Страхотна история. Скоро започнах да я чета и изобщо не съжалявам. Идеята е оригинална, а образите са страхотни. Ник много ме кефи, надявам се да се събере с Хоуп, но и Шейн не е за изпускане. Общо взето е страшно увличаща тази история и нямам търпение за още. Надявам се скоро да пуснете нова глава. Kiss
Amber
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Съб Фев 04, 2012 9:15 am

Отлагах толкова време, докато прочета новата глава. Все нещо ми пречеше, нещо ново изникваше.... Олеле, Боже, главата е върхът! Само не разбрах как точно момчетата бяха накарани да направят всичко това, или те бяха прекалено натряскани, за да осъзнаят какво става Very Happy Иначе на места доста се посмях. Става все по-интересно, така че ако имате нова глава, не се страхувайте да я споделите с нас.

"
това е само един ден,
които трябв да преживея.
"
Vikito0o0_f

Брой мнения Брой мнения : 22
Points Points : 41042
Живее в : София

ПисанеЗаглавие:Re: Зодиак [коментари]   Пон Юли 16, 2012 5:24 pm