Deeper than Blood

ИндексБлогПриятелиРегистрирайте сеВход
Във форума НЕ правим фен преводи!!!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

The most tagged members
@Alice_Raven

@Autumn

@Sensuality

@midnight__sun

@Annihilation

@biliana_911

@Amelia

@perla333

@pav_st

Share | 

Да измамиш смъртта

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Amelia

Брой мнения Брой мнения : 1467
Points Points : 60657
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:Да измамиш смъртта   Пон Фев 16, 2015 10:03 am

Тук може да напишете първите си впечатления за книгата.
Анотацията може да прочетете
ТУК

Върнете се в началото Go down
Alice_Raven
Глобален
Глобален

Брой мнения Брой мнения : 1532
Points Points : 35178
Живее в : Стара Загора

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Пон Фев 16, 2015 5:03 pm

Още от както излезнаха книгите на тази авторка ме заинтригуваха.
Анотациите им бяха просто завладяващи.
Много обичам романи на тази тематика. Какво да ви кажа падам си по униформените gasping
Още от първа книга Роуди ми направи добро впечатление. Винаги беше готов да помогне на сестра си. Би се поставил в смъртна опастност, стига сестра му да е в безопасност.
Той е смел, проницатален, умен, секси, лоялен към приятелите си.
Външно може да изглежда много суров, но той притежава златно сърце.
Много ще ми бъде интересно да проследя как се развива живота и на двамата - Роуди и Ейвъри. Това, което беше в предните две книги не ми стигна, искам още.
От анотацийката на "Да измамиш смъртта" усещам, че ще се забавлявам много.
Сцените от предните книги с Роуди бяха много интересни. А сега няма да са само откаси, а цяла книга .... тее хее.
Непременно ще си я купя. Вярвам, че всеки уважаващ се книжен плахок (с добри чувства естествено) трябва да я има в личната си библиотека.

go_away
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 86
Points Points : 23492
Живее в : NY

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Пон Фев 16, 2015 9:27 pm

Както в първите две книги очаквам и в тази да има голяма доза напрежение, което да ни държи на нокти до последната страница. Тайни, които трябва да бъдат разкрити, екшън и разбира се щипка или две любов.
Очаквам с нетърпение историята на Рауди и Ейвъри. Още от първата им среща в "Да поемеш риска" харесах героите. Въпреки че все още не съм прочела книгата вярвам, че ще се превърнат в едни от любимците ми. Лошо момче, което се бори с демоните от миналото си + мистериозно момиче, което се опитва да се противопостави на привличането към главния герой са една от любимите ми комбинации. Smile Heart 2
penka1234
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 3553
Points Points : 34911
Живее в : anevo

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Пон Фев 16, 2015 9:32 pm

Още с прочитането на първата книга"Да поемеш риска" където главите герои са детектив Логън Риск и Пепър Йетс,която е сестра на нашия герой Рауди разбрах,че той е много близък със сестра си и би направил всичко за нея само за да е щастлива и в безопасност.И въпреки че е чаровник с много голям успех между женското съсловие той също така е и много проницателен.Срещите му с Ейвъри са наситени с хумор,но също така и доза страст.И въпреки че още от пръв поглед между тях прехвърчат искри Ейвъри не се поддава толкова лесно на "гладния" поглед на Рауди. Smile
black_raven
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 196
Points Points : 44717
Живее в : Lost In The Crowd

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Пон Фев 16, 2015 9:34 pm

"Страст, омраза, невероятни герои и една голяма тайна."
Какво повече му трябва на едно момиче от някоя книга!?
Много, много харесвам такъв тип книги. Преплитане на съспенс, романтика, мистерия... Ще се чете, то е ясно.
tesadia
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 167
Points Points : 38409
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Сря Фев 18, 2015 8:27 pm

Много ми допадна анотацията на книгата - винаги съм си падала по рзкриването на тайни, мистерии и загадки. Надявам се романа да е толкова добър, колкото предишните от поредицата, а защо не и по-добър. А и Рауди е такъв сладур, няма как да не го обичаш Smile
DireWolf

Брой мнения Брой мнения : 62
Points Points : 42509
Живее в : Стамболийски

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Пон Фев 23, 2015 10:05 pm

Ами това което най-ми направи голямо впечатление беше корицата. Просто е невероятна. На второ място ме грабна анотацията. Предишните книги бяха невероятни. Просто не се и съмнявам, че и тази ще е зашеметяваща.
BlackDevil

Брой мнения Брой мнения : 191
Points Points : 50407
Живее в : в дебрите на моята фантазия

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Пон Фев 23, 2015 10:09 pm

Помня когато приятелката ми ми зае да почета първите две книги от поредицата. Веднага ми харесаха. Имам късмет, че с приятелката ми много често четем почти един и същи книги. Признавам подходих малко скептично в началото, но ми харесаха. Тази книга ме впечатли с анотацията си и корицата. Изглежда ми някак леко мрачна и това ме вълнува. Нямам търпение да я прочета.
biliana_911
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 596
Points Points : 23631
Живее в : Ловеч

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Сря Фев 25, 2015 3:11 pm

Книжката ми се стори доста интересна. Много харесвам книжки, в които има страстна любовна история, динамично действие и скрити опасности, а след като прочетох резюмето явно книжката е такава. Мисля, че много ще ми хареса.
mi666i
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 784
Points Points : 48985
Живее в : България

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Сря Фев 25, 2015 3:12 pm

На базата на анотацията и впечатленията ми за Роуди от първата книга от поредицата бих могла да кажа, че той е лошо момче, но пък с добро и любящо сърце. На моменти арогантен, дори циничен, той все пак е готов да направи всичко за хората, които обича. Привличането между него и Ейвъри се усети още от първа книга и нямам търпение да разбера, как ще се развият отношенията им. И разбира се ми е любопитно да науча коя е голямата тайна, за която е споменато в анотацията на книгата.
midnight__sun

Брой мнения Брой мнения : 612
Points Points : 18252
Живее в : България

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Сря Фев 25, 2015 9:03 pm

Не съм чела първите две книги от поредицата, но от резюмето на "Да измамиш смъртта" впечатленията са ми, че Роуди е мъж, който не е свикнал жените да му отказват. А това, че главната героиня се държи дистанцирано от него може би още повече провокира интереса му към нея. Мисля, че книгата ще е доста интересна.
stasi
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 481
Points Points : 31867
Живее в : Sofiq

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   Чет Фев 26, 2015 1:31 am

Амии не знам просто от къде да започна. Обожавам цялата поредица. Запалих се по нея както може би всички фенове от първенеца в нея "Да измамиш смъртта". Третата книга е именно тази дългоочаквана история за която си мечтая откакто прочетох именно първата книга. Защото в нея главният ни герой тук израстна и се "разлисти" ако мога така да се изразя пред погледът ми. В нея отначалото Рауди много, ама много силно ме дразнеше. Приличаше ми на силно вманиачен, параноичен и изкащ да издевателствая над сладката си сестричка бияч. Но както виаги си вадя грешните впечатления прекалено прибързано. С напредването на историята видях в истинската му светлина Рауди, а именно на пазителя, бранещ единствения си жив роднина, героя. Да именно за такъв аз имам Рауди. Той е силен, смел и много умен и внимателен към всеки успял да се намърда под дебелата му но нежна кожа. След като прочетох анотацията на книгата ми останаха очите в нея. Какви са първите ми впечатления ли?-Хмм големи. Вглеждайки се по-надълбоко зад самите страници аз очаквам да видя един мъж, свикнал с женското внимание да тича след единствената жена отбягваща го все едно е "Черната смърт". Но защо ли, май ще разберем отговора на този и още много други въпроси след като прочетем книгата. Но даа според мен отново ще има един голям, лош и страшен убиец дебнещ нищо не подозиращите си жертви. Но ще си намери майстора в лицето на нашия неотразим и ужасно смел герой. Очакванията ми както следва са да видя пълния блясък на Рауди като може би първобитен мъж. Да открадне и спечели жената на сърцето си и да я задържи до себе си дори ако му се наложи да я завърже за леглото. Very Happy Очакам силна страст. Невероятна и смела героиня и най-вече очаквам заклетия ерген Рауди да бъде поставен на колене от една много сладка и умна сервитьока. Очаквам също така и един невероятен финал, който ще ни издуха шапките със своята непредсказуемост. А и да не забравя да похваля за пореден път издателството на невероятно красивата и силно въздействаща корица, която ме накара да остана без думи и само да си повтарям "УОУ". Това е може би най-интересната и забулена в мистерии история от поредицата. Но ще почакаме, ще почетем и чак тогава може би ще сравняваме менията си и дали първите ни впечатления от историята са били верни. Heart 3
Sponsored content

ПисанеЗаглавие:Re: Да измамиш смъртта   

Да измамиш смъртта

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1