Deeper than Blood

ИндексБлогПриятелиРегистрирайте сеВход
Във форума НЕ правим фен преводи!!!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

The most tagged members
@Alice_Raven

@Autumn

@Sensuality

@midnight__sun

@Annihilation

@biliana_911

@Amelia

@perla333

@pav_st

Share | 

Твърда решимост

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Autumn

Брой мнения Брой мнения : 6966
Points Points : 74699
Живее в : България

ПисанеЗаглавие:Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 12:36 pm

Какви са първите ви препечатения за романа "Твърда решимост"?
Повече информация за романа може да намерите тук:
http://deeper-than-blood.forummotion.com/t4836-topic

Върнете се в началото Go down
Alice_Raven
Глобален
Глобален

Брой мнения Брой мнения : 1534
Points Points : 38600
Живее в : Стара Загора

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 1:24 pm

Обожавам този тип романи.
Персонажи, които са от силите на реда - ФБР, Полицай, Спец. части, Детективи, Тюлени.
Направо си умирам за тях.
След като разбрах, че тази поредица на Лора Кей ще е за тюлени бях първа в книжарницата за да си я взема.
Тази книга си заслужава!!
Много е интересна и завладяваща. А пък и разрешаването на историята свърши на много интересно място. Гложди ме от вътре да разбера как ще се развие.
Тази книга ще е за Кристал. Тя ми направи много добро впечатление от малкото, която прочетох и искам да разбера повечко за нея!!
И ще стане, но как ще мине това време до края на месеца. Хм ...

Vishous_Jane
Модератор
Модератор

Брой мнения Брой мнения : 1400
Points Points : 51722
Живее в : Мадрид

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 2:02 pm

От "Тежко изпитание" останах с впечатлението ,че Шейн е мрачен и мълчалив. Точният тип мъже за които обожавам да чета. От малкото което прочетох за Кристъл ми стана ясно едно - героинята е невероятно мила. Мисля ,че героите ще си паснат идеално. Първата книга от поредицата ми хареса наистина много и вярвам ,че тази ще е още по -добра. Корицата е просто прекрасна ,харесва ми повече от първата. По принцип много рядко бих си купила книга само защото има хубава корица , но тази бих си я взела. Очаквам книжката с голямо нетърпение.
biliana_911
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 596
Points Points : 27051
Живее в : Ловеч

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 2:21 pm

Мисля, че книгата ще е много интересна. Макар все още да не съм прочела "Тежко изпитание" съм сигурна, че поредицата ще ми стане една от любимите на издателството и нямам търпение за тази книга, за да ги прочета и двете. Навсякъде чета страшно положителни коментари за нея и съм сигурна, че е много хубава поредица. Колкото до тази книга, резюмето е интересно и завладяващо. Корицата е страхотна, харесва ми даже повече от корицата на "Тежко изпитание" и ще я чакам с огромно нетърпение.
Evitta
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 838
Points Points : 28006
Живее в : Balchik

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 3:44 pm

Определено книгата ще е много интересна.Анотацията е доста въздействаща.Като се има и на предвид отзивите за първата книга очакванията ми са големи.
black_raven
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 196
Points Points : 48137
Живее в : Lost In The Crowd

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 4:41 pm

Цялата поредица звучи страхотно. Много харесвам любовните трилърчета. Пък и ториците на тези са един път!
shadow of a dream .
Модератор
Модератор

Брой мнения Брой мнения : 3240
Points Points : 48723
Живее в : the middle of nowhere;;

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 7:32 pm

Като първо впечатление не знам какво точно да споделя. Чела съм първа книга, затова мога да предположа на какво ниво ще е и втората (а то е много високо). Като цяло нямам търпение да се докопам до книгата. king

Spoiler:

*...Evil...*
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 460
Points Points : 50435
Живее в : ~-~-~-~-~

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 8:00 pm

Първите ми впечатление за "Твърда решимост" идват основно като следствие на "Тежко изпитание", защото от там имам някакво виждане за Шейн. Харесва ми стила на авторката и съм сигурна, че цялата поредица ще си струва да се прочете. Харесвам сюжетните линии, в който военни, след завръщането си от различни мисии, се опитват да се впишат отново в света, който са изоставили някога, за да изберат пътя на войната, като в същото време са преследвани от спомени и кошмари от вече отминалото. И винаги се намира жена, която да им помогне в изцелението. Усещам, че и тук ще има нещо такова. Нямам търпение да взема книгата и да разбера дали ще се оправдаят очакванията ми Smile
starokina
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 136
Points Points : 50555
Живее в : Vidin

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 8:14 pm

Книгата ми се струва много интересна. Обожавам такъв тип романи. Корицата е прекрасна.
penka1234
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 3553
Points Points : 38331
Живее в : anevo

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 8:29 pm

От първата книга мога да кажа че поредицата определено ще е много интересна и нямам търпение да прочета и "Твърда решимост".Смятам че Кристъл и Шейн много ще си допаднат.
Анотацията е интересна,а корицата невероятна.
Откъса който прочетох е много интригуващ,така че смятам,че и самата книга ще е такава.
mi666i
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 784
Points Points : 52405

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 8:53 pm

Още докато четях "Тежко изпитание", Шейн ми беше много интересен персонаж. А когато проченох и за Кристъл - момичето, което им помогна за спасяването на Чарли, бях сигурна че тя ще е момичето на Шейн. Мисля, че ще са много сладка двойка и нямам търпение да прочета тяхната история.
midnight__sun

Брой мнения Брой мнения : 612
Points Points : 21672

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Мар 26, 2015 10:07 pm

Анотацията на книгата ме заинтригува. Още докато четях първа книга, страшно много харесвах Шейн и нямам търпение да прочета наговата история.

stasi
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 481
Points Points : 35287
Живее в : Sofiq

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Пет Мар 27, 2015 12:15 am

От съвсем скоро време обожавам книгите за герои в униформи. Било то полицаи или военни. Харесва ми да чета за силни характери, мъже на честта, които дори и предадени не се отказват да търсят справедливост за себе си и за околните. Първите ми впечатления за книжката може би  са непълни все още защото не съм я прочела, но въпреки това. До колкото успях да разбера от предходната книга Шейн е точно от типа мъжки персонажи за които обичам да чета. Мълчалив и стаен в сенките. Очакващ своя миг да се разкрие с пълна сила. Предполагам, че на него би му прилягала някоя фурия, която да го изкарва извън нерви и би извадила на показ най-доброто от характера му. Очаквам с нетърпение книгата му за да видя как ще успее да се справи хем с трепетите на силната любов, хем с лошите, които ще ступа бързо и безмилостно. Предполагам, че това ще е от типа любими ми книжки в стил сблъсък на силни характери, прехвърчане на нагорещение искри и великолепна любов, която ще ме разтърси из основи. Heart 2
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Нед Мар 29, 2015 12:43 pm

Първото нещо, което ми направи впечатление, когато започнах да чета откъса на "Твърда решимост" е че и двете книги на "Тиара букс", за които са конкурсите в момента, започват по еднакъв начин с частно парти на ергенски купон. Съвпадение нали?
С първите изречения добивам представа, че главната героиня е изключително справедлива, честна, не обича измамата . Кристъл носи тежка съдба на гърба си и голяма отговорност, въпреки това е невероятно човечна и със състрадателно и добро сърце. Страстна натура със силен и непоколебим характер,жертвоготовна , за да защити принципите си. Въпреки всичко излъчва невинност. Забърква се по неволя с тъмните сили на подземния и престъпен свят. Има силна интуиция, която й помага да преценява бързо хората, за това, когато среща Шейн разбира, че трябва да направи и невъзможното , за да му помогне дори с риск за живота си. Усетих привличането между тях още в момента на сблъсъка й с него и смятам, че любовната им история ще е вълнуваща и много наелектризираща. Нямам търпение да разбера как ще се измъкне от този ад, в който се намира и как ще се отърве от гаджето си горила. Силно се надявам да не я наранят. Истинското й име е Сара, произнася го за увереност и да запази идентичността си, както и да не загуби надежда, че ще оцелее, за да го използва пълноценно отново.
Надявам се, че Шейн ще успее да я убеди, че когато някой превземе сърцето ти трябва да си твърдо решен да го задържиш и никога да не го пуснеш. Дано авторката успее да убеди и читателите си в това.
Очакванията ми за книгата са, че ще треперя от вълнение на всяко изречение, както се случи с откъса.

desi_98
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 70
Points Points : 35630
Живее в : Гр.Троян

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Вто Мар 31, 2015 8:44 pm

От прочетото резюме мога да кажа,че тази книжка ме заинтригува.Обожавам този тип жанр - криминален роман с любовни нишки вътре,романтични сцени,истинска любов и екшън от време на време.Имам големи очаквания за книгата и съдейки по прочетеното до тук смятам,че ще си заслужава четенето.
tesadia
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 167
Points Points : 41829
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   Чет Апр 02, 2015 5:19 pm

За първи път се докоснах до книга на Лора Кей именно с първата книга от поредицата "Хард Инк" - "Тежко изпитание" и останах приятно изненадана. Историята е интересна, героите - харизматични и нямам търпение да видя как ще се развият нещата. Очаквам "Твърда решимост" да е още по-добра, а и искам да видя как ще бъде укротен Шейн.

ПП:Корицата също много ми допада.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие:Re: Твърда решимост   

Твърда решимост

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1