Deeper than Blood

ИндексБлогПриятелиРегистрирайте сеВход
Във форума НЕ правим фен преводи!!!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

The most tagged members
@Alice_Raven

@Autumn

@Sensuality

@midnight__sun

@Annihilation

@biliana_911

@Amelia

@perla333

@pav_st

Share | 

Тайният живот на един Казанова

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Autumn

Брой мнения Брой мнения : 6966
Points Points : 73579
Живее в : България

ПисанеЗаглавие:Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 12:37 pm

Какви са първите ви препечатения за романа "Тайният живот на един Казанова"?
Повече информация за романа може да намерите тук:
http://deeper-than-blood.forummotion.com/t3702-topic

Върнете се в началото Go down
Alice_Raven
Глобален
Глобален

Брой мнения Брой мнения : 1532
Points Points : 37478
Живее в : Стара Загора

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 12:59 pm

Първи впечатления.
Хм ... Като видях, че Тиара обявява тази книга буквално изпищях от кеф.
Беше подобно на "ААААААААААА ... " gasping
Това е рекцията ми като видя, че се издава поредица, която следя.
Предварително като излизаха предните книги видях за кой ще е и тази част "Тайният живот на един Казанова".
Усещам, че ще има елементите, които търся в една книга.
Корицата както винаги е много хубава. Потекаха ми лигите.
Нямам търпение да дойде вече края на месеца, че да си я купя!!

biliana_911
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 596
Points Points : 25931
Живее в : Ловеч

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 2:31 pm

Ох, Джак отдавна ми е привлякъл окото. Още докато четях за него и разбрах какъв голям женкар е, нямах търпени за неговата история. Стана ми интересно, коя е жената, която ще накара мъж като него да улегне. Мисля, че тази книга има огромен шанс да стане любимата ми книга от поредицата. Корицата е страхотна. Не, че съм очаквала нещо по-малко, като се има предвид останалите корици от поредицата и кориците като цяло на книги от издателстовото, но пак съм страшно приятно изненадата и не мога да й се нагледам. Очаквам я със страшно нетърпение.
Evitta
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 838
Points Points : 26886
Живее в : Balchik

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 3:34 pm

За пореден път изказвам задоволството си от красивата корица с която ни зарадваха отново от издателството.А колкото да самата книга очаквам една наистина забавна история ,защото тук ще си имаме работа с един закоравял женкар!Умирам си от любопитство да видя как ще се развият нещата между Джак и дамата на реда.Вярвам ,че доста ще се посмеем докато нашето момче отъпква пътя на улягането и се отказва волю неволю от плейбойските си номера .
mimi1221

Брой мнения Брой мнения : 142
Points Points : 41800
Живее в : Varna

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 4:22 pm

От откъса, който прочетох мога да кажа само едно: ИНТРИГУВАЩ!
Очаквам да има доста забавни моменти между главните, една завладяваща и чувствена история.
Очаквам книгата с нетърпение.
Що се отнася до корицата,до този момент не съм се разочаровала.
starokina
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 136
Points Points : 49435
Живее в : Vidin

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 8:28 pm

Очаквам тази книга с огромно нетърпение. Обожавам тази поредица. Корицата е невероятна. Сюжета е заинтригуващ и интересен. Смятам, че авторката ще ни зарадва отново с интересна книжка. Очаквам една история със зарибяващ и интересен сюжет.
penka1234
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 3553
Points Points : 37211
Живее в : anevo

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 8:43 pm

Хмм...какво да кажа.Това е една много интересна и завладяваща поредица,която нямам търпение да прочета.Очаквам от книгата да е също толкова невероятна колкото и излезналите досега.Корицата е уникална сама по себе си и много ми харесва,а откъса е....интригуващ.
mi666i
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 784
Points Points : 51285

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 9:10 pm

Първото ми впечатление е, че корицата е страхотна. А като прочетох в резюмето, че книгата е за Джак страшно много се зарадвах. Джак ми направи впечатление, още от първия момент, в който се запознах с неговия персонаж в трета книга, а и как иначе все пак е сина на Казанова. И оттогава търпеливо си чакам да дойде и неговият ред. Имам големи очаквания за книгата, а и резюмето е много интересно, така че няма съмнение, че книгата много ще ми хареса.
midnight__sun

Брой мнения Брой мнения : 612
Points Points : 20552

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Мар 26, 2015 9:55 pm

Анотацията на книгата ми се видя доста интересна, а корицата най-много ми харесва. Мисля, че книгата ще е много хубава и определено ще си заслужава да се прочете.

stasi
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 481
Points Points : 34167
Живее в : Sofiq

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Пет Мар 27, 2015 12:38 am

След като видях книгата за първи път реакцията ми беше "О Боже, мой". Любимата ми реплика от един обичан сериал. Как мога да кажа нещо различно от това, че бях на седмото небе и в пълен възторг от нея. Като се започне от корицата, която е просто самото съвършенство. Все едно грее със собствен блясък. Чудесна е и толкова жива все едно Джак и Лара ще затанцуват така забравения валс в сумрака на токущо изгрялата луна. Нямам търпение да прочета общата им история и да разбера как ще се развият нещата между тях. Само като се замисля, какво ще представляват двамата. От едната страна на ринга Джак - незаконния син на Казанова способен да разбие безброй женски сърца само с една усмивка и едно палаво намигване и "О Боже" греховно красив и убийствено привлекателен. А в срещуположния му край Лара - жената на закона, готова да се бори с несправедливостта и злодеите излезли за поредната си нищо неподозираща жертва. С голям пистолет, лъскава значка и перфектнио тяло. Леле преставям си ги двамцата. Той неотразимия Дон Жуан, който си мисли че ще я накара да се влюби в него и тя която ще го тръшне на земята без много усилия. Мисля, че това ще е едно огромно предизвикателство и за двамата. Очаквам отново среща със старите ми и така любими герои от предните книжки. Това май ще е поредната забавна и неотразимо запленяваща среща с любимите ми вампирчета. Не знам как ще дочакам да се срещна с Джак и Лара и да ги опозная отблизо. Heart 3
perla333
Модератор
Модератор

Брой мнения Брой мнения : 970
Points Points : 52264
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Пет Мар 27, 2015 10:51 am

Корицата е уникална!! Нямам търпение да се добера и до тази книга. Малко съм назад с четенето (прекалено много задължителни книги), но нямам търпение просто. Нова книжка!! Обожавам я тази поредица Satisfied В момента не се сещам кой точно беше Джак, защото мозъка ми е изпушил отвсякъде, но не се съмнявам, че историята му ще е нещо вълшебно Coy

Vampire
Приятели
Приятели

Брой мнения Брой мнения : 164
Points Points : 33810
Живее в : Нощен свят

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Пет Мар 27, 2015 9:22 pm

Този герой привлече вниманието ми в "Коледно желание", когато авторката отново бе отделила внимание (макар и съвсем малко) на Джак. Стори ми се забавен с всички тези негови флиртове, така че с нетърпение очаквам романа. Смятам, че този герой е от онези мъже, които не са свикнали да чуват "Не" за отговор. Предчувствам обаче със задоволство как главната героиня в шеста част ще изненада наследника на Казанова Twisted Evil Точно тази игра на гоненица между главните герои е и най-интересното в книгите на Спаркс. С хумор, романтика и екшън тя успява да привлече вниманието на феновете на паранормалния романс.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Съб Мар 28, 2015 4:55 pm

Откъса ме развълнува невероятно силно и вече нямам съмнение, че книгата ще е  повече от интригуваща. Бих казала, че ме завладя и остави без дъх. Накара ме да съжалявам, че не мога веднага да прочета и останалото от нея. Още с прочитането на първото изречение разбрах, че няма да мога да се спра без да прочета поне откъса до края и естествено напълно в стила на авторката ме забавлява още от първия момент.
Джак - типичния мъжкар харесван от всички жени и в същото време притежаващ изключително силна воля, съобразителност и хладнокръвие и Лара полицайката с непревземаемия ум и безстрашно и секси излъчване, която трудно се поддава на убеждаване, но има добре развито шесто чувство и чувствително сърце. Представям си любовните стрели между двамата и нажежените искри между тях. И двамата ми изглеждат страстни натури и предвкусвам удоволствието, което ще изпитам докато, чета книгата.
Трудно мога да опиша с думи емоциите, които ме завладяха, докато четях и ги очаквам с огромно нетърпение, когато ще имам възможност да прочета цялата история. Сигурна съм, че ще бъде изключително приятно изживяване.
Не бих искала да избързвам, но първото ми впечатление е че книгата "Тайният живот на един Казанова" и главните герои в нея ще станат най - любимите ми от поредицата от издаваните на български книги до момента.
Корицата мисля, че няма смисъл да я коментирам, защото " Тиара букс" винаги създават най - прекрасните и очарователни корици на световно ниво.

Последната промяна е направена от sortisa на Съб Апр 04, 2015 2:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
elizabetta_90
Топ
Топ

Брой мнения Брой мнения : 2949
Points Points : 40471
Живее в : София

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Нед Мар 29, 2015 5:20 pm

У-у-у-у-у-у , нямам търпениеееее !!! Petting  Ще се радван най-после да видя как невероятната авторка е развила и тази история ! Най-вече се надявам да има сцени стил истинския Казанова и съм сигурна , че няма да остана разочарована , също така ми се въртят доста въпроси около главната героиня , която предполагам , че ще бъде подложена на много спънки , докато се опитва да се справи с един... мъжествено секси, невероятно привлекателен Казанова Coy
desi_98
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 70
Points Points : 34510
Живее в : Гр.Троян

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Вто Мар 31, 2015 8:50 pm

Искам тази книжка да ми падне в ръчичките,защото следя поредицата и харесвам стила на авторката.Забавна поредица изпълнена с много любов и кулминационни моменти,хумористична на моменти и задъхваща.И елементът на вампирите в главните герои допринася за сюжета,който смятам,че ще е динамичен и изпълнен с обрати.
tesadia
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 167
Points Points : 40709
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   Чет Апр 02, 2015 5:09 pm

Много ми харесва корицата на романа, разбира се, тя не е най-важната, но е добре когато радва окото. Кориците на Тиара винаги са добре направени, тази също не прави изключение. Като голям фен на тази поредица отдавна очаквам с нетърпение да се запозная с историята на Джакомо. Не съм чела откъса от романа, но не се съмнявам, че книгата ще бъде толкова добра, колкото тези преди нея.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие:Re: Тайният живот на един Казанова   

Тайният живот на един Казанова

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1