Deeper than Blood

ИндексБлогПриятелиРегистрирайте сеВход
Във форума НЕ правим фен преводи!!!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

The most tagged members
@Alice_Raven

@Autumn

@Sensuality

@midnight__sun

@Annihilation

@biliana_911

@Amelia

@perla333

@pav_st

Share | 

Опитомени

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Autumn

Брой мнения Брой мнения : 6966
Points Points : 74699
Живее в : България

ПисанеЗаглавие:Опитомени   Пон Май 18, 2015 10:44 am

Какви са първите ви препечатения за романа "Опитомени"?
Повече информация за романа може да намерите тук:
http://deeper-than-blood.forummotion.com/t4374-topic#62499

Върнете се в началото Go down
Alice_Raven
Глобален
Глобален

Брой мнения Брой мнения : 1534
Points Points : 38600
Живее в : Стара Загора

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   Пон Май 18, 2015 3:34 pm

Бях много скептично настроена към този автор. До този момент не съм чела нищо друго от нея. Егмонт ме изненадват със всяка една издадена книга. Представят ни разнообразни автори от ралични жанрове.
Ема Чейс ми направи добро впечатление след като прочетох издадените до сега "Усукани" и "Заплетени". Наистина много интересни заглавия. А да не говорим за кориците. Много ми хареса начина, по който пише. Книга от гледна точка на момичето, но и от момчето.
"Опитомени" също не отстъпва по корица. Не съм се съмнявала и за секунда за обратното. Както винаги цветовете не са толкова натрапчиви. Моделите избрани за корицата са големи сладури. Обожавам начина, по който си правят заглавията.
За съдържанието ако съдя по предните, определено ще трябва да се прочете.
Бяха много увлекателни и леки за четене. Не можех да се откъсна от тях докато не ги изчетох от кора до кора.

stasi
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 481
Points Points : 35287
Живее в : Sofiq

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   Вто Май 19, 2015 9:21 pm

Тази е една от най-дълго чаканите книги от мен от издаваните на Егмонт е без може би поредицата за Мак и Баронс. И броя дните до излизането й, защото имам чувството че в момента в който я хвана в ръце ще започна да се усмихвам като лудичка.
Първото ми впечатление се основава на корицата. Тя е както в досегашния стил на поредицата. Очарователна е и толкова нежна и в същото време гореща. Показва до къде са успяли да стигнат двамата след перипетиите през, който са успяли да преминат както двамата поотделно така и заедно. А нежността струяща от прегръдката им е толкова вдъхновяваща за всеки търсел някога любовта и открил я на най-неправилното място. Предвкусвам поредното горещо и спираща дъхът продължение на невероятната история между двамата ми така любими и обичани главни герои. Много бих искала и тази да е невероятна и да я забичам, както предходните й сестрички. Моето първо впечатление за третата книжка от поредицата е че ще е дори и по-сладка от първите две, защото вече сме преживели толкова в търсене на любовта, но искаме още и още за да заситим гладът си за новопокълващата любов.
biliana_911
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 596
Points Points : 27051
Живее в : Ловеч

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   Пет Май 22, 2015 4:57 pm

Хммм, честно казано нямам много големи впечатления от книгата. Имам първите две книги от поредицата, но все още не съм ги чела, а резюмето на тази книга е прекалено малко за да си създам някаква представа. Най-голямо впечатление ми направи изречението, в което пише, че той е голям женкар, който се влюбва и се променя. Много често срещана история, но я харесвам и все още не ми е омръзнала като сюжет. Само това изречение ми беше достатъчно, за да ме привлече и да ме накара да прочета книгата.
Sensuality
Глобален
Глобален

Брой мнения Брой мнения : 796
Points Points : 37954
Живее в : БЪЛГАРИЯ

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   Съб Май 23, 2015 1:40 pm

Задължително книгата ще бъде прочетена! Като цяло обожавам романтични книги,но Ема Чейс поднася историята по един чувствен,завладяващ начин и просто няма как да оставиш книгата преди последната страница! Първите две книги те карат да мислиш за един по-хубав нежен свят,да мечтаеш за толкова вълнуваща любов като на героите!Надявам се "Опитомени"да не ме разочарова и да толкова пленяваща колкото и предходните две! Съдейки по корицата и резюмето "Опитомени" ще завладее мислите и сърцата на почитателите на романтиката!

Благодаря, Теди, за прекрасните подпис и аватар!  
mi666i
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 784
Points Points : 52405

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   Пон Май 25, 2015 8:09 pm

Ииии най-накрая ще видим книга за Матю и Ди. Покрай емоционалната въртележка, на която бяха подложени Дрю и Кейт в предходните книги, историята на Матю и Ди остана доста в периферията. Така, че се радвам, че има книга и за тях, защото Ди е страшен образ и ще ми е интересно да разбера, как точно Матю успя да я укроти.
Retribution

Брой мнения Брой мнения : 113
Points Points : 63185
Живее в : L.A.

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   Пет Май 29, 2015 8:36 pm

Не мога точно да определя първите си впечатления от книгата, освен че анотацията е запленяваща, а корицата е гореща. Много ми харесва.
DireWolf

Брой мнения Брой мнения : 62
Points Points : 45929
Живее в : Стамболийски

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   Пет Май 29, 2015 8:39 pm

Корицата е невероятна. Анотацията направо ме зариби. Жалко, че успях да прочета само първата и още не съм втората
midnight__sun

Брой мнения Брой мнения : 612
Points Points : 21672

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   Съб Май 30, 2015 2:36 am

Чела съм предните две книги и страшно много ми харесаха.Радвам се, че ще мога да прочета и историята на Ди и Матю. Не се и съмнявам, че ще ми хареса.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие:Re: Опитомени   

Опитомени

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1