Deeper than Blood

ИндексБлогПриятелиРегистрирайте сеВход
Във форума НЕ правим фен преводи!!!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

The most tagged members
@Alice_Raven

@Autumn

@Sensuality

@midnight__sun

@Annihilation

@biliana_911

@Amelia

@perla333

@pav_st

Share | 

Безгранично удоволствие

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Autumn

Брой мнения Брой мнения : 6966
Points Points : 73579
Живее в : България

ПисанеЗаглавие:Безгранично удоволствие   Вто Ное 17, 2015 5:39 pm

Какви са първите ви препечатения за романа "Безгранично удоволствие"?
Повече информация за романа може да намерите тук:
http://deeper-than-blood.forummotion.com/t574-topic

Не по-малко от 3 реда!

Върнете се в началото Go down
Alice_Raven
Глобален
Глобален

Брой мнения Брой мнения : 1532
Points Points : 37478
Живее в : Стара Загора

ПисанеЗаглавие:Re: Безгранично удоволствие   Нед Ное 22, 2015 1:18 pm

Хм ... за тази авторка бях чувала, но не съм чела нейни книги. Когато се разглеждах преди време в интернет забелязах, че повечето й книги ме грабнаха. Радвам се, че издателство Еклиптик я включи към издателския си план за тази година.Ще ми бъде интересно да разбера какъв е нейния стил на писане. Винаги ме е привличало да чета все нови и нови автори. Анотацийката е наистина интересна и завладяваща. Мен лично ме грабна и с голямо удоволствие бих я прочела.

iveto81
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 229
Points Points : 15719

ПисанеЗаглавие:Re: Безгранично удоволствие   Нед Ное 22, 2015 9:00 pm

Редовно следя какво ново се очаква от издателствата и така попаднах на поредицата. Разрових се и намерих анотации на книгите, които веднага ме грабнаха. Попаднах и на спойлери на първата книга "Безгранично удоволствие". Останах адски очарована от това което прочетох. По принцип много обичам да чета такъв тип книги- хем има хубава любовна история, хем има свръхестествени същества Smile, а  и винаги съм отворена за нови автори. От анотацията съдя, че книгата ще е нещо подобно, като поредицата "Полунощ"  на Синтия Идън, която много ми допадна.
Evitta
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 838
Points Points : 26886
Живее в : Balchik

ПисанеЗаглавие:Re: Безгранично удоволствие   Пон Ное 23, 2015 4:39 pm

Тази поредица ми е влязла под кожата от много време.Още преди няколко години бях засякла резюме именно на първата книга "Безгранично удоволствие".Първото ми впечатление беше ,че е доста различна като тематика .Не бях чела нищо свързано с демони, и меко казано ми се разпали любопитството.Като се поразрових ми стана ясно ,че единствения вариант да я прочета е на руски език защото я няма преведена на български ,а моя английски е на ниво 0.За съжаление обаче прочетох само първа глава и то с много големи усилия.Причината да я зарежа беше ,че руския не ми е чак толкова добър колкото си въобразявах..
В крайна сметка бях изгубила надежда ,че ще се насладя на поредицата до момента в които преди няколко месеца не попаднах на издателския план на това изключително издателство.И така, месеци по-късно те спазиха обещанието си и най-после ще прочета така жадуваната от мен книга.Вярвам ,че няма да се разочаровам heart:
mi666i
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 784
Points Points : 51285

ПисанеЗаглавие:Re: Безгранично удоволствие   Пон Ное 23, 2015 9:55 pm

Преди години когато бях много запалена по паранормалните любовни романи, попаднах на откъс от тази книга, който много ми хареса. Тогава се разрових по форумите и в goodreads за повече информация за поредицата и видях, че е много харесвана. Радвам се, че сега я издават на роден език. Сюжетът е доста интригуващ и със сигурност знам, че ще ми хареса и нямам търпение да прочета цялата книга. Макар, че сега чета всякакви любовни романи, паранормалните все още ми харесват страшно много и винаги ми е приятно да прочета книга от този жанр.
perla333
Модератор
Модератор

Брой мнения Брой мнения : 970
Points Points : 52264
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:Re: Безгранично удоволствие   Сря Ное 25, 2015 9:27 pm

През януари 2011 (когато вероятно съм разбрала за книгата...не помня вече), книгата ми се е сторила интересна. Сега, 4 години по-късно, препрочитайки анотацията, книгата ми звучи все така интересно. Но! Последните 3 години малко ми се промени "литературния вкус", та не знам какви очаквания да имам за книгата. И все пак мисля да я прочета. Току виж ме запалила отново по паранормалния жанр Smile

midnight__sun

Брой мнения Брой мнения : 612
Points Points : 20552

ПисанеЗаглавие:Re: Безгранично удоволствие   Чет Ное 26, 2015 7:13 pm

За първи път попаднах на тази авторка по-рано тази година когато разглеждах сайта на издателството. Прочетох анотациите на поредиците и бях много ентусиазирана, че ще се издават. Харесвам романите от този жанр. Първото ми впечатление от “Безгранично удоволствие” е от корицата, която много ми харесва. Определено грабва вниманието. Нямам търпение вече да я прочета, мисля че много ще ми допадне.

stasi
Победители
Победители

Брой мнения Брой мнения : 481
Points Points : 34167
Живее в : Sofiq

ПисанеЗаглавие:Re: Безгранично удоволствие   Пет Ное 27, 2015 9:42 pm

Лариса Йон забелязах май преди година, две. Попаднах на поредиците й съвсем слушайно и зачитайки се останах силно очарована, както от стила на писане на авторката, така и от света, който ни показва чрез историите си. Струват ми се много вълнуващи и дори обсебващи, защото ако предположенията ми спрямо тях са верни отгръщайки първата страница ти ставаш пленник на света на "Демоника". И не би могъл да го напуснеш дори и да искаш докато не разгадаеш неговите скрити тайни с риск от недоспиване през малките часове на деня или на успиване на следващия. Read  
Първите ми впечатления са прекалено повърхностни тъй като се основават само на прочетени резюмета на книгите й на коментарите на вече ималите удоволствието от тях. Но ако мога да им се доверя сред страниците на "Безгранично удоволствие" аз ще намеря пламенна любов, поглъщаща страст трудно описваща се с думи и един нов, изключително интересен и в същото време примамващо мрачен свят който те поглъща дори през страците си. Очаквам с огромен интерес да се впусна и аз в света на "Демоника" и след това да разказвам за него.
Heart 2
Sponsored content

ПисанеЗаглавие:Re: Безгранично удоволствие   

Безгранично удоволствие

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1