Deeper than Blood

ИндексБлогПриятелиРегистрирайте сеВход
Във форума НЕ правим фен преводи!!!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

The most tagged members
@Alice_Raven

@Autumn

@Sensuality

@midnight__sun

@Annihilation

@biliana_911

@Amelia

@perla333

@pav_st

Share | 

perla333

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
perla333
Модератор
Модератор

Брой мнения Брой мнения : 970
Points Points : 53384
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:perla333   Съб Юни 04, 2011 12:42 am

По принцип фотошопа го ползвам за рисуване или зачистване на текстове, а много рядко и за подписи и корици..Ами сега ще си покажа някой работи, пък дано Ви харесат Smile

Това е от 30.04.2010 и го бях правила за някакъв конкурс :

От 30.04.2011 - не помня за какво го бях направила, май за конкурс..но нещо не се получи както исках Mad

Една не много сполучлива корица, която направих на 29-30.04.2011 (снимката на момичето, което използвах беше размазана, а не ми се търсеше друга..)

От 02.02.2011 - Много се гордея с това нещо I love you

От 12.03.2011

Една корица от 17.04.2011 - с нея спечелих "Споделена любов"

Една рисунка от 04.03.2011, която не е направена с фотошоп ами с Manga Studio, но така и така съм почнала, ще я покажа и нея Smile

Последното нещо, което направих с фотошопа е от 30.05.2011 -

И нещо, с което много се гордея :

Още от март исках да си изкарам DVD на Vampire Knight, но да е като оригиналното..След месец и половина туткане, най-накрая си направих корицата..е, взех я от интернет и просто я изчистих, но обложките, които се печатат върху дисковете сама си ги направих И разбира се веднага си ги извадих. Не съм записала датата (както правя обикновено), но да е било седмицата преди 12 май..или някъде там..

П.П. - Ако се чудите защо на повечето неща имам дати..Ами много просто - след време, когато си разглеждам нещата (и ще се питам как съм могла толкова зле да ги направя) ще гледам кога съм ги правила, дали съм напреднала и т.н. Това с датите и върху рисунките го прилагам вече почти 4 години

П.П. - Това е засега - друго не мога да изровя - може да изкочи нещо, но сега не намирам (трябва да си подредя малко нещата на компа) Ще се радвам да прочета коментарите Ви

Върнете се в началото Go down
perla333
Модератор
Модератор

Брой мнения Брой мнения : 970
Points Points : 53384
Живее в : Bulgaria

ПисанеЗаглавие:Re: perla333   Чет Апр 12, 2012 2:32 pm

Лелееее от колко време нищо не съм качвала Whaa? Нищо сега ще кача една рисунка, оцветена снощи на фотошоп. Скицата е от 27.03.2012, но едва снощи я сканирах и я оцветих. Има си косури, но пък на мен ми харесва как стана Satisfied

Върнете се в началото Go down

perla333

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1